Profil modelu

Segway Powersports logo
Segway Powersports

Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

ATV

Model klasyfikowany w ATV Radar jako ATV — pojazd terenowy z pozycją kierowcy typową dla quada. Klasyfikacja porządkuje dane rejestracyjne i nie zastępuje homologacji konkretnej wersji. Profil produktowy zawiera wyłącznie parametry i ceny dopasowane do konkretnego wariantu; dane rejestracyjne są nadal dopasowywane. Wyniki, trendy, geografia oraz udziały pozostają chronioną częścią panelu.

Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b) — zdjęcie poglądowe pojazdu ATV
Zdjęcie poglądowe. Wygląd, kolor, wyposażenie, rocznik i wariant mogą różnić się od opisywanego pojazdu.

Dane modelu Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

Publicznie pokazujemy profil i powiązania modelu. Wyniki rynkowe są chronione i dostępne w pakietach ATV Radar.

  • Rejestracje i sprzedażLiczby zablokowane
  • Udział w marce i segmencieLiczby zablokowane
  • Nowe i używaneLiczby zablokowane
  • Trend i geografiaLiczby zablokowane
Zobacz pakiety i odblokuj dane

Segment

ATV

Obecność w danych

profil produktowy; dane rejestracyjne są dopasowywane

Obserwowany rynek

status weryfikowany

Roczniki w rejestracjach

brak wystarczających danych

Zweryfikowany katalog produktu

Warianty, dane techniczne i ceny Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

Profil obejmuje 1 wariant, 29 zweryfikowanych parametrów i 1 obserwacji cen. Każda wartość zachowuje źródło oraz datę, więc aktualizacja dopisuje historię zamiast nadpisywać wcześniejsze dane.

1warianty
29parametry
1obserwacje cen
24 lip 2026ostatnia obserwacja
Wariant

Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

29 parametrów · 1 obserwacji cen

Najnowsza potwierdzona cena35 990,00 zł bruttoPL · promotion · 24 lip 2026

Dane techniczne

Amortyzatory
w pełni regulowane z progresywnymi sprężynami, gazowo-olejowe z oddzielnym zbiornikiem (Piggyback)
Chlodzenie
cieczą i olejem + tłoki chłodzone olejem
Calkowita
2350 mm
Drive
2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie (wał kardana)
Pojemność silnika
570 cc
Felgi
14" felgi aluminiowe z systemem Beadlock
Silnikiem
tak
Hamulce
tarcze hydrauliczne
Obrotowy
48 Nm
Opony
przód 26x8-14 / tył 26x10-14 (off-road) (dopuszczalne: przód 25x8-12 / tył 25x10-12)
Moc
44 hp
Bagaznik
kompozytowy, z antypoślizgową powierzchnią, nośność 40 kg
Dyferencjal
z blokadą elektryczną
Przeswit
270 mm
Rama
rama ze stali chromowo-molibdenowej o wysokiej wytrzymałości, zwiększony rozstaw osi
Rozstaw
1450 mm
Uciagu
1200 kg (off-road)
Skok
180 mm z przodu/ 210 mm z tyłu
Biegow
P/R/N/L/H, automatyczna skrzynia biegów CVTech, Made in Canada
Masa
385 kg
Calkowita
1280 mm
Bagaznik
kompozytowy, z antypoślizgową powierzchnią, nośność 80 kg
Typ
czterosuwowy jednocylindrowy DOHC
Kierownicy
elektryczny ze zmiennym efektem
Calkowita
1430 mm
Siedziska
930 mm
Zaplon
elektroniczny wtrysk paliwa (EFI)
Zawieszenie
niezależne podwójne wahacze

Archiwum cen

35 990,00 zł brutto24 lip 2026
PL · promotion · nowySegway Powersports Polska

Źródła produktu

Parametry i ceny są przypisane do konkretnego wariantu oraz daty obserwacji.

Sprzedaż i rejestracje Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

Liczba rejestracji nie jest tym samym co liczba faktur sprzedażowych, ale stanowi spójny i porównywalny sygnał popytu. Dla modelu Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b) ATV Radar analizuje historię, strukturę rynku i geografię, ale wartości pozostają niewidoczne bez aktywnego dostępu.

Pełna historia miesiąc po miesiącu, dynamika, województwa i powiaty pozostają częścią płatnego panelu.

Porównaj model z rynkiem

Odblokuj trend, geografię i pozycję Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b) na tle modeli Segway Powersports oraz konkurencji.

  • Historia miesiąc po miesiącuLiczby zablokowane
  • Województwa i powiatyLiczby zablokowane
  • Porównanie konkurentówLiczby zablokowane
Zobacz pakiety i odblokuj dane

Jakość i pochodzenie danych

Co potwierdza profil Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

Dane rejestracyjne

Profil produktowy nie udaje danych rejestracyjnych. Oznaczenie modelu zostanie połączone z CEPiK dopiero po przejściu osobnej kontroli tożsamości i jakości dopasowania.

Specyfikacje i historia cen

Parametry techniczne oraz ceny publikujemy po dopasowaniu do właściwej generacji i wariantu. Każda cena zachowuje źródło i datę obserwacji, dlatego kolejne aktualizacje tworzą historię zamiast zastępować wcześniejszy rekord.

Materiały wizualne

Zdjęcia przypisujemy do zweryfikowanej rodziny modelowej. Są materiałem identyfikacyjnym, a nie potwierdzeniem konkretnego koloru, rocznika, wyposażenia, homologacji ani wariantu.

Ostatnia aktualizacja danych źródłowych: 26 lipca 2026.

Pozostałe modele marki

Porównaj inne modele Segway Powersports

Cały katalog

Najczęstsze pytania o Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)

Do jakiego segmentu należy Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)?

Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b) jest klasyfikowany w ATV Radar w segmencie ATV. Klasyfikacja służy do porównywania danych rynkowych; homologację i parametry konkretnej wersji należy potwierdzić w dokumentacji producenta.

Z jakiego okresu pochodzą informacje o Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)?

Dane produktowe zachowują datę każdej obserwacji i źródło. Ostatnia obserwacja wykorzystana w profilu pochodzi z 26 lipca 2026; dopasowanie modelu do polskich rejestracji jest prowadzone oddzielnie.

Jakie dane techniczne są dostępne dla Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b)?

Profil obejmuje 1 zweryfikowanych wariantów. Dla każdego pokazujemy parametry przypisane do konkretnej wersji wraz ze źródłem i datą obserwacji, zamiast łączyć dane różnych roczników.

Ile kosztuje Segway Powersports Snarler AT6 L EPS Limited Camo (T3b) i czy ATV Radar zapisuje historię cen?

Tak. Profil zawiera 1 obserwacji cen z datami, walutą, krajem i typem ceny. Kolejne obserwacje są dopisywane, dzięki czemu archiwum nie znika po aktualizacji cennika.