Profil modelu

Polaris logo
Polaris

Sportsman 570 X2 SP LE Black

ATV

Model klasyfikowany w ATV Radar jako ATV — pojazd terenowy z pozycją kierowcy typową dla quada. Klasyfikacja porządkuje dane rejestracyjne i nie zastępuje homologacji konkretnej wersji. Profil produktowy zawiera wyłącznie parametry i ceny dopasowane do konkretnego wariantu; dane rejestracyjne są nadal dopasowywane. Wyniki, trendy, geografia oraz udziały pozostają chronioną częścią panelu.

Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black — zdjęcie poglądowe pojazdu ATV
Zdjęcie poglądowe. Wygląd, kolor, wyposażenie, rocznik i wariant mogą różnić się od opisywanego pojazdu.

Dane modelu Sportsman 570 X2 SP LE Black

Publicznie pokazujemy profil i powiązania modelu. Wyniki rynkowe są chronione i dostępne w pakietach ATV Radar.

  • Rejestracje i sprzedażLiczby zablokowane
  • Udział w marce i segmencieLiczby zablokowane
  • Nowe i używaneLiczby zablokowane
  • Trend i geografiaLiczby zablokowane
Zobacz pakiety i odblokuj dane

Segment

ATV

Obecność w danych

profil produktowy; dane rejestracyjne są dopasowywane

Obserwowany rynek

status weryfikowany

Roczniki w rejestracjach

brak wystarczających danych

Zweryfikowany katalog produktu

Warianty, dane techniczne i ceny Sportsman 570 X2 SP LE Black

Profil obejmuje 1 wariant, 22 zweryfikowanych parametrów i 1 obserwacji cen. Każda wartość zachowuje źródło oraz datę, więc aktualizacja dopisuje historię zamiast nadpisywać wcześniejsze dane.

1warianty
22parametry
1obserwacje cen
24 lip 2026ostatnia obserwacja
Wariant

Sportsman 570 X2 SP LE Black

22 parametrów · 1 obserwacji cen

Najnowsza potwierdzona cena67 999,00 zł bruttoPL · MSRP · 24 lip 2026

Dane techniczne

Tyl
41 kg/181 kg
Drive
4×4/2×4/mechanizm różnicowy
Pojemność silnika
567 cm 3 cc
Felgi
Stalowe
Probna
Dealer
Ladownosc
297 kg
Wlasna
396 kg
Finansowania
47 miesięcy
Moc
44 hp
Kola
26 × 8-R14, 26’’ CST
Zawieszenie
Wielowahaczowe dual a-arm - Skok zawieszenia 22.6 cm
Przeswit
29.2 cm
Vat
Pobierz finansowanie
Osi
143.2 cm
Przygotowaniu
Dostosuj wysokość raty (Leasing)
Kola
26 × 10-R14, 26’’ CST
Zawieszenie
W pełni niezależne zawieszenie wielowahaczowe z stabilizatorem poprzecznym - Skok zawieszenia 24.1 cm
Wykupu
11 057 zł netto
Wlasna
22 113 zł netto
Wspomaganie
Tak
W
228.3 × 121.9 × 140.9 cm
Paliwa
25.5 L

Archiwum cen

67 999,00 zł brutto24 lip 2026
PL · MSRP · nowyPolaris ATV Polska

Źródła produktu

Parametry i ceny są przypisane do konkretnego wariantu oraz daty obserwacji.

Sprzedaż i rejestracje Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black

Liczba rejestracji nie jest tym samym co liczba faktur sprzedażowych, ale stanowi spójny i porównywalny sygnał popytu. Dla modelu Sportsman 570 X2 SP LE Black ATV Radar analizuje historię, strukturę rynku i geografię, ale wartości pozostają niewidoczne bez aktywnego dostępu.

Pełna historia miesiąc po miesiącu, dynamika, województwa i powiaty pozostają częścią płatnego panelu.

Porównaj model z rynkiem

Odblokuj trend, geografię i pozycję Sportsman 570 X2 SP LE Black na tle modeli Polaris oraz konkurencji.

  • Historia miesiąc po miesiącuLiczby zablokowane
  • Województwa i powiatyLiczby zablokowane
  • Porównanie konkurentówLiczby zablokowane
Zobacz pakiety i odblokuj dane

Jakość i pochodzenie danych

Co potwierdza profil Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black

Dane rejestracyjne

Profil produktowy nie udaje danych rejestracyjnych. Oznaczenie modelu zostanie połączone z CEPiK dopiero po przejściu osobnej kontroli tożsamości i jakości dopasowania.

Specyfikacje i historia cen

Parametry techniczne oraz ceny publikujemy po dopasowaniu do właściwej generacji i wariantu. Każda cena zachowuje źródło i datę obserwacji, dlatego kolejne aktualizacje tworzą historię zamiast zastępować wcześniejszy rekord.

Materiały wizualne

Zdjęcia przypisujemy do zweryfikowanej rodziny modelowej. Są materiałem identyfikacyjnym, a nie potwierdzeniem konkretnego koloru, rocznika, wyposażenia, homologacji ani wariantu.

Ostatnia aktualizacja danych źródłowych: 26 lipca 2026.

Pozostałe modele marki

Porównaj inne modele Polaris

Cały katalog

Najczęstsze pytania o Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black

Do jakiego segmentu należy Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black?

Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black jest klasyfikowany w ATV Radar w segmencie ATV. Klasyfikacja służy do porównywania danych rynkowych; homologację i parametry konkretnej wersji należy potwierdzić w dokumentacji producenta.

Z jakiego okresu pochodzą informacje o Sportsman 570 X2 SP LE Black?

Dane produktowe zachowują datę każdej obserwacji i źródło. Ostatnia obserwacja wykorzystana w profilu pochodzi z 26 lipca 2026; dopasowanie modelu do polskich rejestracji jest prowadzone oddzielnie.

Jakie dane techniczne są dostępne dla Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black?

Profil obejmuje 1 zweryfikowanych wariantów. Dla każdego pokazujemy parametry przypisane do konkretnej wersji wraz ze źródłem i datą obserwacji, zamiast łączyć dane różnych roczników.

Ile kosztuje Polaris Sportsman 570 X2 SP LE Black i czy ATV Radar zapisuje historię cen?

Tak. Profil zawiera 1 obserwacji cen z datami, walutą, krajem i typem ceny. Kolejne obserwacje są dopisywane, dzięki czemu archiwum nie znika po aktualizacji cennika.